דף הבית » אודותינו

אנו בקו הזהב מתמחים במתן עזרה והכוונה לבני גיל הזהב ולמשפחותיהם. אנו דוגלים בשמירה על הסביבה הטבעית לקשיש. אם תפקודו של המבוגר מתדרדר, צוות בקו הזהב מעניקים ייעוץ ועזרה בכל היבטי הפנייה לקבלת סיעוד, בנושא מטפלים ומטפלות, בכל השפות ולכל רחבי הארץ.

לאחר שנות ניסיון בתחום, אנו מכירים היטב את הקושי לנווט בנפתולי הביורוקרטיה ולהתעדכן במלוא הזכויות להן זכאים אזרחים מבוגרים בכלל וניצולי שואה בפרט. צוות העובדים המסורים שלנו ישמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך, על מנת שתוכלו למצות את זכויותיכם וליהנות מכל השירותים העומדים לרשותכם.

על מנת לאפשר למטופלים שגרת יום נוחה, נעימה ובטוחה, אנו מספקים ללקוחותינו שורה ארוכה של שירותים, בהתאם לצורכיהם, כולל הספקה של לחצני מצוקה, עזרה במילוי הטפסים והבקשות לביטוח לאומי ולשאר הרשויות והמשרדים, הכוונה על ידי צוות מקצועי של עוזרים סוציאליים ועוד.

כמו כן, בשעת צורך, אנו מסייעים בהתאמת דיור מוגן לעצמאיים, בתי אבות לקשישים, או מוסד סיעוד לקשישים סיעודיים ולחולי אלצהיימר. הצוות המנוסה שלנו מעורה בכל ההיבטים והחידושים בתחום, הדרישות הלוגיסטיות והבירוקרטיות ועוד. נשמח לייעץ לכם, להפנות אתכם לגופים המתאימים ולסייע לכם בהתאמת המקום המתאים ביותר עבורכם.


 

 

בקו הזהב